Munkahelyi testnevelés az egyetemi Körcsarnokban

Tájékoztató
Tájékoztatjuk a Miskolci Egyetem munkavállalóit, hogy a munkahelyi egészségfejlesztés keretében az egyetem Egészségügyi Karával, a Sportlétesítményekkel és a Testnevelési Tanszékkel együttműködve munkahelyi gyógytornát indítunk 2012.március 1.kezdettel.
Jelentkezés a helyszínen: Miskolci Egyetem Sportcsarnok galéria
Időpont: csütörtökönként 16:00 -17:00 között
A részvétel ingyenes. Sportfelszerelést mindenki hozzon magával.
Megjegyzés: Kérjük, hogy azok a munkavállalók, akik valamilyen betegségükről tudnak- előzetesen – kérjék ki háziorvosuk tanácsát,vagy keresék fel orvosi dokumentációjukkal az egyetem főorvosát Dr Felszeghy Sárát.
Miskolc, 2012.február 29.                                                         Tisztelettel:
                                                                                                              Dr Felszeghy Sára Phd
                                                                                                    egyetemi docens